O nas

Biuro Rachunkowe Monika Szymańska prowadzi kompleksową obsługę rachunkowo-księgową firm. Obsługujemy małe przedsiębiorstwa, średnie jak również duże spółki. Usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, w zależności od typu prowadzonej działalności. Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie w sposób najbardziej dla niego wygodny. Dla wymagających odbieramy dokumenty w siedzibie klienta. Rozumiemy poufność i bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów. Nasze biuro księgowe znajduje się w budynku pilnowanym przez strażnika 24 godziny na dobę.

Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych klientów, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Posiadamy bieżące publikacje oraz dostęp do księgowych serwisów informacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej i optymalizacji podatkowej. Nasze komputery posiadają najnowsze i najlepsze wersje programów systemów księgowych. Żeby oszczędzać czas klientów, dostarczać raporty, wspomagać decyzje.

Atutem naszego biura rachunkowego, jest długoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności księgowo-doradczej. Biuro Rachunkowe ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów US i ZUS. Wiemy jak ważny jest spokój i zaufanie klienta powierzającego dokumentacje księgowe fachowej jednostce rachunkowej. Dlatego oferujemy Państwu kompleksową obsługę rozliczeń, tak aby koncentracja klienta była skupiona na maksymalnym rozwoju własnej działalności.

zapewniamy naszym klientom:

  • mamy dla Ciebie zawsze czas!
  • dzięki nam dowiesz się wcześniej, jakie inwestycje i koszta możesz zrealizować
  • nowoczesne podejście do rachunkowości
  • rzetelność i skrupulatność dokumentacji
  • oszczędność czasu i zaangażowanie
  • poczucie bezpieczeństwo i komfort finansowy

Zapraszamy do współpracy

Monika Szymańska